2009 m. stogų dengėjas

2009 m. konkurso „Geriausias Baltijos ir Skandinavijos šalių stogų dengėjas “ (North Europian Roofer Of The Year) laimėtojas jau išrinktas. Šį įtemptą konkursą laimėjo Danijos įmonė Sydjysk Total Tag Aps.

Į Lietuvos finalą buvo atrinkti trys lygūs konkurentai. Iš profesionalų sudaryta vertinimo komisija, kurioje dalyvavo ir Monier atstovai bei architektai, pripažino, jog geriausiai Lietuvoje stogus dengia UAB Lakedė. Vertinant buvo atsižvelgta į Monier medžiagų naudojimą, darbo kokybę, estetinę bei praktinę vertę.

Laimėtojas buvo išsiųstas į Glazgo miestą, kur toliau kovėsi su kitais geriausiais Šiaurės ir Baltijos šalių dalyviais dėl geriausio stogo dengėjo titulo. Konkurso dalyvių buvo ypač daug, todėl ir konkurencija buvo labai didelė. Dėmesys buvo kreipiamas ne tik į stogų dengimą, bet ir į padarytas darbų nuotraukas – vieni dalyviai buvo užsisakę keliamąjį kraną, kad galėtų nufotografuoti stogą iš viršaus, kiti darė panoramines nuotraukas. Geriausia šių metų bendrove pripažinta Danijos statybos įmonė Sydjysk Total Tag Aps. Lietuviai pasirodė gana neblogai – jie užkariavo konkurentų ir gyventojų širdis!