Stogas Nr. 2

SVEIKI!

Mūsų partneriams skirtas antrasis naujienlaiškis pasirodo nauju Monier laikotarpiu. Šiuo metu Lietuvos statybų įmonės turi įrodyti sau, kolegoms ir konkurentams, kad jos yra pasirengusios dirbti sudėtingomis sąlygomis ir gali atremti įvairius iššūkius. Ateityje mūsų neišvengiamai laukia rimti išbandymai visose gyvenimo srityse – turėsime pasitelkti visus savo įgūdžius ir motyvaciją.

Tačiau mes esame puiki komanda ir laikomės požiūrio, kad „negalime krizės paleisti vėjais“. Mūsų nuolatinė savianalizė, tobulėjimas, naujų galimybių paieškos ir optimizmas suteikia daugiau stiprybės nei anksčiau. Komandos vienybė ir nuostabūs partneriai padėjo mums dar sėkmingiau įsitvirtinti Lietuvo renovacijos rinkoje. Dabartinėmis aplinkybėmis tai iš tiesų svarbiausia mūsų veiklos kryptis. Be to, veikdami kartu mes atlaikėme daug sunkumų, tarp jų ir patikimų kolegų pasitraukimą iš įmonės.

Jau išmokome spręsti vasarą mūsų įmonę kamavusias problemas: ir prekių asortimentas, ir stogo dangų verslas vėl pasiekė puikų ankstesnį lygį. Mes galime pasiūlyti profesionalią pagalbą techniniais ir su pardavimu susijusiais klausimais parduotuvėse ir statybų aikštelėje!

Jau kuriame kitų metų planus, nors dar tik spalis. Tačiau apie juos papasakosime kitą kartą.
Iki malonių susitikimų!

Eduardas Jurevičius
Prekybos skyriaus vadovas.

  • RICHARD DOBRUS: "MAN REIKIA NAUJŲ IŠŠŪKIŲ!"
  • KARALIŠKASIS RENOVACIJOS PROJEKTAS
  • SUTAUPYKITE 15 VALANDŲ DARBO!