Sutaupykite 15 valandų darbo!

Stogo pagrindo danga, pateisinanti visus lūkesčius ir perpus sumažinanti dengimo darbų trukmę!

Geriau du 16 kg svorio Divoroll ritiniai nei 150 kg "ruberoido" ant stogo. Tai ergonomiškas, ekonomiškas ir praktiškas sprendimas! Divoroll turi visas geriausias stogo dangos pagrindo savybes, o stogdengiai sutaupo mažiausiai 15 valandų darbo laiko!

Divoroll Top RU

Gaminys

Du ritiniai stogui (apie 140 m2) yra viskas, ko reikia lentjuostėms ir toliui pakeisti. Divoroll difuzinė plėvelė yra atspari plyšimams, ją galima kirpti. Taigi ši medžiaga yra stipri, neplyšta ant jos netyčia atsistojus, su ja lengva dirbti.

Divoroll Top RU

Tai aukštos kokybės orui pralaidi stogo pagrindo danga (difuzinė plėvelė) su lipnia juostele abiejuose kraštuose. Savo atsparumu ir mechaninėmis savybėmis prilygsta aukščiausios kokybės dangoms, taip pat atspari medienos impregnavimo priemonėms. Rekomenduojama naudoti apšiltinto stogo konstrukcijose. Ši danga gali būti naudojama ir neapšiltinto stogo konstrukcijoms. Greita ir paprasta naudoti. Jei pagrindo dangą klojate drėgnu oru, Divoroll Top RU su dviguba lipnia juostele yra vienintelis optimalus sprendimas.

Divoroll Universal S

Divoroll Universal S

Naujosios kartos pagrindo danga - difuzinė plėvelė, išsiskirianti puikiomis difuzinėmis savybėmis ir apatiniame krašte turinti lipnią juostelę, jungiančią plėvelės sluoksnius tarpusavyje. Armatūros tinklas ir neslidus paviršius palengvina darbą. Pagrindo danga net ir drėgnu oru yra neslidi ir neplyšta netyčia ant jos atsistojus. Pagrindinė naudojimo sritis – apšiltinto stogo konstrukcijos be vėdinimo angų, klojant tiesiai ant gegnių ir izoliacinės medžiagos. Neapšiltintose konstrukcijose naudojama kaip orui nepralaidi pagrindo danga. Dėl lipnios juostelės ją lengva ir patogu naudoti. Be to, ją galima naudoti ir kaip apsaugą nuo vėjo – tai padeda sutaupyti dalį stogo dengimo išlaidų.

Patikimas sprendimas

Divoroll veikia kaip rūbas iš goretex audinio – praleidžia garus i išorę, tačiau drėgmė į vidų neprasiskverbia, aplink sutvirtinimo vinis esanti plėvelė sandariai užsidaro. Todėl nėra pavojaus, jog per angas vinims ims sunktis vanduo. Divoroll yra orui pralaidi pagrindo danga, todėl stogo konstrukcijose nereikia įrengti vėdinimo angų. Tai puikus energiją tausojantis ir aplinką saugantis sprendimas.

Divoroll yra unikalus, tačiau anaiptol ne naujas produktas mūsų rinkoje. Šiuo gaminiu prekiaujame apie penkerius metus. Pasaulyje kasmet parduodame per 80 mln. kvadratinių metrų Divoroll ritinių. Be to, tai pagrindinė stogo pagrindo danga Norvegijoje ir Suomijoje, nes šioje atšiauraus klimato zonoje yra paklausios patvarios medžiagos.