Baltijos šalių stogdengiai abstulbino komisiją

Baltijos šalių stogdengiai abstulbino komisiją

2010 m. konkurse „Geriausias Šiaurės Europos stogdengys“ ir šį kartą geriausiai pasirodė Baltijos šalys. Trejus metus iš eilės vykstantį konkursą jau yra nugalėjusios Latvijos, Danijos ir Estijos statybos įmonės. Baltijos šalių darbai visuomet susilaukia puikių įvertinimų ir pagyrų.

„Galima sakyti, jog mes šokinėjame iš laimės, – pasakojo stogų ekspertas Lennartas Lifas, priklausantis Monier Roofing AB (Švedija) vertinimo komisijai. – Šį konkursą rengiame jau trejus metus iš eilės. Jo tikslas – išsiaiškinti, kuri įmonė verta šauniausios profesionalios stogdengės titulo. Šiais metais konkurse savo jėgas išbandė daug stiprių dalyvių. Tokia pažanga mus iš tiesų džiugina. Geriausiu pripažintas stogas yra puikus sumanaus darbo pavyzdys. Tai kur kas daugiau nei vien stogo čerpių dengimas.“

Geriausiu išrinktas Talino senamiestyje, senų namų kvartale įsikomponavęs stogas. Naujas tradicijas pabrėžiantis čerpių stogas puikiai dera prie aplinkos ir atrodo kaip nulietas. Stogas padengtas raudonos spalvos lenktos formos čerpėmis ir baltos spalvos kraigo čerpėmis.

„Mano nuomone, šiais metais nuožmiausia konkurencija virė tarp Baltijos šalių stogdengių. Nuostabių darbo rezultatų pasiekė tiek Lietuva, tiek Latvija ir Estija. Dailūs stogai ir pažangūs sprendimai yra baltų privalumas“, – teigė komisijos pirmininkas Hakanas Wanseliusas (Švedija).

Geriausių konkurso darbų nuotraukas žiūrėkite čia:

Lietuva 1
Lietuva 2
Nugalėtojų arena
Latvija
Estija
Suomija
Švedija
Norvegija
Danija

skaityti daugiau

TECHNINĖ INFORMACIJA

Parsisiųskite informaciją čia