Paaiškėjo stogo dangos laimėtojas!

Pirmojoje 2010 m. pusėje vyko registracija į Monier konkursą „Laimėk nemokamą stogo dangą!“. Su džiaugsmu pranešame, jog dalyvių buvo tikrai daug.

Šiais metais sėkmė nusišypsojo Kupiškio gyventojai p. Renatai, gyvenančiai Kapų gatvėje. Tačiau, kadangi p. Renata neatsiėmė laimėto prizo, Monier komisija nusprendė naują stogą padovanoti daugiavaikei Jono Branicko šeimai iš Eigirdonių kaimo, Alytaus rajone, kurių namą visiškai sugriovė 2010.08.07 praūžusi audra.

Apie jų nelaimę sužinojome pamatę TV3 žinių reportažą. Jauna šeima, auginanti 3 vaikus, kurių jauniausiam tik 2 mėnesiai, savo statyto namo neteko per kelias akimirkas. Jonas statydamas namą stogą jau buvo uždengęs skarda, audros metu skarda suveikė kaip burė, vėjas akimirksniu pakėlė stogą kartu su sienom ir tėškė žemėn. Rezultatą matote patys, jauna šeima neteko savo būsto artėjant rudeniui.

Taip gamtos jėgos privertė ne tik renovuoti stogą tinkamom medžiagom, bet ir iš naujo statyti visą namą. Naująjį stogą p.Jonas pats dengs puikiomis ir saugiomis estiškomis Zanda Lux čerpėmis. Renovavimo darbai netrukus bus pradėti.

Namo gyventojai mūsų paprašė pakomentuoti Lietuvoje sklandančius mitus apie stogų renovavimą.

skaityti daugiau