Tobula simetrija – naujosios čerpės „Granat 13V“

Keli pakeitimai – ryškus efektas.

Granat 13V
Granat 13V

Patobulinome stogo čerpes „Granat“, o „Granat 13“ tapo „Granat 13V“. Kodėl? Visa tai tam, kad būtume dar geresni. Geriausi savo srityje. Naujosios čerpės patobulintos keliais aspektais, todėl garantuojame aukštą kokybę. Visa tai atsispindi ir čerpės funkcionalume, ir išvaizdoje. Naujosios čerpės „Granat 13V“ Vokietijoje laimėjo „iF product design award 2011“ prizą. Žiuri sudarė specialistai, kurie atstovavo įvairias veiklos sritis: architektai, projektuotojai, produktų kūrėjai, produktų dizaineriai ir pan.

Kas yra „iF product design award“?

„IF product design award“ apima kelias su gaminio dizainu susijusias sritis. Apdovanojimai teikiami jau gana ilgą laiką, o nuo 1953 metų „IF product design award“ yra laikomas vienu iš žinomiausių dizaino konkursų.

Jeigu pageidaujate rasti daugiau informacijos apie tai, kas yra „iF product design award“, spragtelėkite čia ir būsite nukreipti į „iF product design award“ interneto svetainę anglų kalba.

Pagrindiniai pakeitimai?

Naujosios „Granat 13V“ čerpės yra kintamo grebėstavimo žingsnio. Tai ypač padeda atnaujinant stogus. Su senosiomis „Granat 13“ čerpėmis buvo galima naudoti tik vieną grebėstų žingsnį – 355 mm.

Naujosios čerpės dar geriau nukreipia vandenį. Jų dviguba užkaita dar tobulesnė, o pritvirtinti čerpes dar lengviau.

Tikslesnės informacijos teiraukitės mūsų technikos konsultantų!

skaityti daugiau