Naujosios Minster TE

Naujoms plokščioms stogo čerpėms „Minster“ – lygių nėra!

Pristatome naujas „Minster“ čerpes, kurios gaminamos Vokietijoje pagal naująją  Cisar technologiją, užtikrinančią estetikos ir ilgaamžiškumo santykį.  „Minster“ čerpių gamybos procese taikoma Star-apdaila, tai reiškia, kad jų paviršių dengia gražus ir nusidėvėjimams atsparus cemento skiedinys. Čerpių paviršius yra toks lygus, kad net ir labiausiai patyrę specialistai čerpes painioja su iš molio pagamintomis stogo čerpėmis, jų kokybe ir paviršiaus lygumo savybėmis.

„Minster TE“ nauja paviršiaus danga yra tolygesnė ir tankesnė tiek savo struktūra, tiek pobūdžiu. Be to, viršutinis sluoksnis yra dengtas specialiais paviršiaus dažais, kurie saugo čerpes nuo samanojimo ir greito apsinešimo. Stogo čerpių stipresnės ir atsparesnės klimato sąlygoms. Nieko panašaus Lietuvoje rasti nepavyks. „Minster TE“ – žmogui, kuris vertina patikimumą!

„Monier“ jau gali pasiūlyti pilną „Minster“ stogo komplektą – pilnos, pusinės ir kraštinės čerpės.  Siūloma spalvų paletė „Minster TE“ yra: molio raudonumo, raudonos, šviesiai pilkos, tamsiai pilkos, antracito - juodos ir kolonial - rusvai pilkos spalvos.