Stogas Nr. 1 - 2012

Sveiki

Eduardas Jurevičius

lgai laukta vasara pagaliau atėjo ir mūsų kasdieniniame gyvenime padaugėjo saulės ir užmojų didinti čerpėmis renovuojamų stogų skaičių. 

Nors Asbestinių stogų keitimo programa jau pavasarį išjudino stogo dangų prekybos rinką, pasiruošimas sezonui  ir be to buvo išties aktyvus – vedėme seminarus stogdengiams, dalyvavome parodose, gavome daug potencialių klientų kontaktų, išplatinome straipsnį regioninėje spaudoje bei tiesioginio pašto lankstinukus apie stogų renovaciją, reklamavomės per televiziją. Skambinančių ir rašančių skaičius rodo, kad susidomėjimas čerpėmis auga ir mitai apie čerpių svorį, neįkandamą kainą ir pan. vis labiau bliūkšta.

Šį sezoną Monier savo partneriams ir klientams pateikė daug malonių staigmenų. Tai ir naujų technologinių ypatumų dėka  pasikeitęs Zanda Protector čerpių paviršius, ir keturi (vietoj buvusių dviejų) klijų taškai, padedantys apsaugoti Zanda Lux čerpes nuo trinties transportavimo metu.

Šiais metais Monier klientams taip pat pasiūlė stogo eksperto konsultacijas, kurios padės jums rasti idealų sprendimą kiekvienam stogui. Norime pasidalinti su Jumis savo patirtimi ir žiniomis. Smagu stebėti, kad žmonės pradeda rūpintis savo sveikata ir renovacijai renkasi ilgaamžę, aukštos kokybės čerpių dangą, kuri užtikrina komfortą ir ramybę ilgiems dešimtmečiams.

Gerų Jums metų.


Eduardas Jurevičius
Pardavimų vadovas