Zanda Protector - tegu Jūsų namas sublizga

Zanda Protector

    Viena iš šio sezono naujienų yra ta, kad Monier Estijoje pradėjo Zanda PROTECTOR čerpių gamybą.  Tai tikrai labai gera žinia namų statytojams ir renovacijos projektų koordinatoriams. Zanda PROTECTOR - čerpės, kurios išpildo paskutinius kokybės pokyčius betoninių čerpių rinkoje. Tai kokybiškas produktas už prieinamą kainą.

     PROTECTOR čerpės turi keletą privalumų: Vokietijoje atliekami studijų centro bandymai įrodė, kad PROTECTOR čerpių paviršiaus estetinė išvaizda išlieka apie 30% ilgiau nei tradicinių čerpių, kadangi užtikrinamas atsparumas UV spinduliams; specialaus blizgaus apsauginio sluoksnio dėka, čerpės ne taip greitai samanos, apsineš dulkėmis.
Šios čerpės pagerins ne tik namo išvaizdą, jos pakels ir namo vertę, nes betoninių čerpių stogas yra ilgaamžis, kvėpuojantis ir žinoma tylus bei jaukus, lyginant su kitomis stogo dangomis.

     Monier siūlo ne tik čerpes, bet taip pat platų originalių priedų ir specialių čerpių asortimentą. Pasirinkite Protector, jei jūsų namui reikia patikimo ir užtikrinto sprendimo!