PAPRASTA TURĖTI NAUJĄ STOGĄ

2016 M. VASARIO 1 D. PRADEDAMOS RINKTI PARAIŠKOS

ASBESTO STOGŲ DANGOS KEITIMUI FINANSUOTI

 

Prasidėjus Lietuvos Respublikos Žemės Ūkio ministerijos inicijuotai „Asbestinių stogų dangų keitimo” programai, skirtai gyvenvietėms iki 6000 gyventojų, daugelis gyventojų skaičiuoja stogo dangų sąmatas ir ruošia paraiškas kompensacijoms gauti. Kokią dangą pasirinkti: tokią, kaip pas kaimyną ar tą, kurią pasiūlys meistras? Teisingas sprendimas būtų palyginti kelias stogo dangas, įvertinti jų išvaizdą, ilgaamžiškumą ir suteikiamas garantijas ir, be abejo, kainą.

Lietuvoje tikriausiai nėra nė vieno namo savininko, kuris prieš pradėdamas remontuoti stogą nebūtų susirūpinęs jo konstrukcijų keliamąja galia. Nuolat baiminamasi, kad dėl čerpinio stogo sunkumo namas tiesiog subyrės, o kai kurie namų savininkai net būgštauja, kad tai pažeis pamatus.

Iš tikrųjų nė viena stogo danga nesudaro daugiau nei 20 proc. viso svorio, kurį turi išlaikyti pastatas. Čerpių kvadratinio metro svoris yra apie 40 kilogramų, tad jeigu bijote, kad namo konstrukcija netinkama tokiam svoriui išlaikyti, tai reiškia, jog stogas neišlaikys ir vėjo bei sniego, kurio kvadratinio metro svoris gali siekti 200–300 kilogramų.

Dažnai pirkėjai stogo dangas lygina pagal vieno kvadratinio metro kainą, kas tikrai neatspindės pilno stogo komplekto kainos. Iš tiesų klientai turi įvertinti, kiek pilnai yra sukomplektuotas siūlomas stogas, kokia suteikiama garantija, palyginimui: betoninėms čerpėms suteikiama 30 metų garantija, o skardai tik 10-15 metų. Vertėtų savęs paklausti, kiek kartų norite keisti savo namo stogo dangą? Ar norite, kad stogo nereikėtų remontuoti po 10 metų? Įvertinkite dangos patikimumą, jos atsparumą vėtroms, juk pagal pateikiamą paraišką, jei stogo danga bus sunaikinta ar sugadinta, namo savininkas įsipareigoja atstatyti ją savo lėšomis. Kaip pasikeis estetinis vaizdas ir namo vertė pasirinkus vieną ar kitą dangą?

Daugiau apie asbesto stogu keitimo programą skaitykite čia

Daugiau apie renovaciją skaitykite čia 

 

Norėdami gauti geriausią betoninių čerpių kainą: Lux  eilinių čerpių kaina nuo 4,72 Eur/m²,  Protector - 0,62 Eur/m² (kain be PVM, perkant visą stogo komplektaciją, kai čerpių išeiga 8,9 vnt./m²),  užpildykite nuolaidų kupono formą.

Užpildžiusiems kuponą, visus 2016 metus išlaikoma akcijinė betoninių čerpių kaina.