STOGAS NR. 1 - 2010
2010
SVEIKI!

2010 metai jau įsibėgėjo. Tikimės, jog jie visiems bus sėkmingi. Praėjusių metų pabaigoje ilgai trukusios šventės suteikė progą gerai pailsėti ir sukaupti energijos naujiems iššūkiams, kurių, bent jau pirmajame 2010 m. pusmetyje, tikrai netrūksta. Naujųjų metų išvakarėse daugelis mūsų pasiryžtame imtis tam tikrų uždavinių – pasižadame siekti karjeros, daugiau sportuoti, lankytis teatre, numesti svorio, daugiau bendrauti su artimaisiais ir pan.

Šiandienis mūsų naujienlaiškis daugiau orientuotas į praeitį – į 2009 m. pabaigoje vykusį Monier gaminių pardavimo konkursą. Pagrindinė šio leidinio tema – geriausių rezultatų praėjusiais metais pasiekę stogo dangos pardavėjai.

Galbūt ši informacija kam nors taps įkvėpimo šaltiniu ir akstinu užsibrėžti kitų metų tikslą ir jį įgyvendinti…

Laimingų ir sėkmingų metų,

Eduardas Jurevičius
Pardavimo skyriaus vadovas.

ČERPIŲ STOGAS NEBRANGIAI!

Kovo mėnesį, siūlome vieną iš geriausių galimybių pakeisti seną asbesto arba metalo stogo dangą nauja tikrų čerpių stogo danga!
Monier siūlo jums ypatingai gerą čerpių kainą, o mūsų Partnerių Klubo profesionalūs stogdengiai čerpes dengia už labai palankią kainą. Be geros kainos jūs gausite ir 10 metų garantiją stogo dengimo darbams iš mūsų Partnerių Klubo stogdengių *.
Ar tikrai čerpės nėra brangios ir kiek kainuos viso stogo įrengimas? Patikrinkite jau dabar!
* Garantijos sąlygas patikslins Partnerių Klubo stogdengiai. Sąrašą rasite čia.

DAUGIAU 
Paaiškėjo 2009 metų stogdengių konkurso nugalėtojai

2009 m. vyko jau tradicija tapę Partnerių klubo geriausio stogdengio rinkimai. Atliktų darbų skaičius nebuvo svarbus. Iš šešių narių sudaryta komisija išrinko penkis geriausius objektus, kurie buvo vertinami pagal sudėtingumą, naudotas medžiagas, tvarkingumą bei kokybę. Komisijos pirmininko Avo Nurmingo teigimu, šiais metais sprendimą priimti buvo ypač sunku. „Pernai konkurse dalyvavo tik 2-3 tikri perlai, o šiais metais buvo daug dėmesio vertų objektų, pradedant Vilniaus senamiesčio namų ir baigiant privačių namų renovavimo projektais“, – pasakojo Nurmingas.

Geriausių 2009 metų stogdengių trejetukas:

1. UAB „Stogdengiai“
2. UAB „Lakedė“
3. UAB „Baubilas“

Konkurso nugalėtojų nuotraukas galite peržiūrėti čia

DAUGIAU 
Atsako specialistas

Pavasarį, žiemą ir rudenį, kai dažnai sninga, lyja, drebia šlapdriba, kai teigiama temperatūra bet kurią akimirką gali nukristi žemiau nulio, susimąstome, kokį stogą geriausia rinktis. Kokią dangą, mano kaip statybininkės nuomone, yra lengviausia padengti? Kuri danga nesukelia jokių sunkumų atliekant dengimo darbus, nepriklausomai nuo oro? Pvz., kai apsninga stogo lentjuostes, prieš dengimą akmens čerpėmis, iš esmės jas pakanka švariai nuvalyti šepečiu. Dengiant stogą betoninėmis čerpėmis, laikini čerpių nelygumai, atsiradę dėl sniego ar ledo, didelės reikšmės neturi. Betoninės čerpės išlygina net ir mažiausius nelygumus, todėl nereikia eikvoti jėgų valant stogo konstrukciją....

DAUGIAU 
Monier stogdengių mokykla: nemokami mokymo kursai ir geri patarimai.

Monier įmonė yra pirmaujanti stogo medžiagų gamintoja Šiaurės Europos šalyse ir stogo dangos rinkos lyderė. Čerpių ir jų priedų gamyba užsiimame jau ilgą laiką, todėl turime pakankamai žinių ir patirties, kuria norime pasidalyti ir su Jumis. Mūsų mokymo kursuose pateikiama naujausia informacija ir naudingi patarimai, kuriuos verta įsidėmėti.

Mūsų stogdengių mokykla yra atvira visiems stogo dangos pardavėjams ir stogdengiams, taip pat šios srities konsultantams. Į rinką patekus naujiems produktams, rengiame atskirus mokymo kursus. Pasibaigus kursams, įteikiame atitinkamą sertifikatą.

DAUGIAU 

Part of BMI Group

Jeigu nenorite gauti laiškų su naujienomis, spauskite čia atsisakyti prenumeratos

Jeigu neperskaitote šio laiško su naujienomis, spauskite čia.