STOGAS NR. 1 - 2011
2011
SVEIKI!

Vis drąsiau pasirodanti saulė dažnam iš mūsų kelia pakilias nuotaikas ir mintis apie pavasarį, atgimstančią  gamtą bei laukiančius darbus. Su šylančiu oru atgyja ir mintys apie darbus kieme, sode, dažnam ir statybos ar renovacijos planai.

Žiema, kai dažnas stogą ir su juo susijusius darbus paprastai pamiršta, Monier buvo labai turiningas ir darbingas laikas. Kaip ir kodėl stogo remontui naudojamos čerpės – laiko patikrinta medžiaga, kuri, tapusi tradicine stogo danga Lietuvos miestų senamiesčiuose (Vilniaus, Klaipėdos senamiesčiuose, Utenos krašte), atlaikė sovietmečiu užplūdusių pigių ir lengvų medžiagų (šiferio) antpuolį. Tai aiškiname mūsų organizuojamuose stogdengių mokymuose ir seminaruose, kurie padeda paneigti nuomonę, kad svarbiausias stogo privalumas yra jo lengvumas, o ne kokybė. Taip pat ruošėmės parodoms Kaune (“Namų pasaulis” ir  “Ką pasėsi...”), Vilniuje (“Resta”) ir Klaipėdoje (“Individuali statyba”), kuriose savo partneriams ir klientams norime pasiūlyti šio sezono naujoves ir pagalbą, kad stogo pasirinkimo sprendimas nenuviltų.

Laukiame susitikimų ir linkime saulėto, darbingo ir sėkmingo pavasario sezono.

Eduardas Jurevičius
Pardavimų vadovas

Balandžio mėnuo – Monier stogo mėnuo.

Šį mėnesį, siūlome vieną iš geriausių galimybių pakeisti seną asbesto arba metalo stogo dangą nauja tikrų čerpių stogo danga!

Monier siūlo jums ypatingai gerą čerpių kainą, o mūsų Partnerių Klubo profesionalūs stogdengiai čerpes dengia už labai palankią kainą. Be geros kainos jūs gausite ir 10 metų garantiją stogo dengimo darbams iš mūsų Partnerių Klubo stogdengių *.

Ar tikrai čerpės nėra brangios ir kiek kainuos viso stogo įrengimas? Patikrinkite jau dabar!

Siūlomos kainos.

- Zanda Lux visų spalvų betoninių čerpių kaina prasideda nuo 22,10 Lt/m2 su PVM, kai čerpių sąnauda 8,9 vnt/m2, esant 50 laipsnių stogo nuolydžiui.
- Eilinės Zanda Lux betoninės čerpės kaina dabar tik 2,48 Lt su PVM. Sena kaina buvo 3,51 Lt su PVM.
- Monier produktams suteikiama 30 metų garantija.
- Stogo dengimo darbams Monier Partner Club nariai, stogdengių įmonės suteikia 10 metų garantiją.

DAUGIAU 
Metų stogdengys

Jau išrinktas 2010 metų stogdengys – UAB Danstemos statyba! Rinkimai šiemet buvo ypatingai įdomūs, todėl manome, kad šis konkursas yra vertingas tiek stogdengiams, tiek ir stogų savininkams. Didžiuojamės, kad mūsų konkurse šiemet sudalyvavo dauguma partnerių klubo narių.

Dar kartą sveikiname visus dalyvius ir nugalėtojus, bei linkime sėkmės darbuose!

DAUGIAU 
Tobula simetrija – naujosios čerpės "Granat 13V"

Patobulinome stogo čerpes „Granat“, o „Granat 13“ tapo „Granat 13V“. Kodėl? Visa tai tam, kad būtume dar geresni. Geriausi savo srityje. Naujosios čerpės patobulintos keliais aspektais, todėl garantuojame aukštą kokybę. Visa tai atsispindi ir čerpės funkcionalume, ir išvaizdoje. Naujosios čerpės „Granat 13V“ Vokietijoje laimėjo „iF product design award 2011“ prizą. Žiuri sudarė specialistai, kurie atstovavo įvairias veiklos sritis: architektai, projektuotojai, produktų kūrėjai, produktų dizaineriai ir pan.

Kas yra „iF product design award“?

„IF product design award“ apima kelias su gaminio dizainu susijusias sritis. Apdovanojimai teikiami jau gana ilgą laiką, o nuo 1953 metų „IF product design award“ yra laikomas vienu iš žinomiausių dizaino konkursų.

DAUGIAU 

Part of BMI Group

Jeigu nenorite gauti laiškų su naujienomis, spauskite čia atsisakyti prenumeratos

Jeigu neperskaitote šio laiško su naujienomis, spauskite čia.