STOGAS NR. 1 - 2012
Monier
Sveiki

Ilgai laukta vasara pagaliau atėjo ir mūsų kasdieniniame gyvenime padaugėjo saulės ir užmojų didinti čerpėmis renovuojamų stogų skaičių. 

Nors Asbestinių stogų keitimo programa jau pavasarį išjudino stogo dangų prekybos rinką, pasiruošimas sezonui  ir be to buvo išties aktyvus – vedėme seminarus stogdengiams, dalyvavome parodose, gavome daug potencialių klientų kontaktų, išplatinome straipsnį regioninėje spaudoje bei tiesioginio pašto lankstinukus apie stogų renovaciją, reklamavomės per televiziją. Skambinančių ir rašančių skaičius rodo, kad susidomėjimas čerpėmis auga ir mitai apie čerpių svorį, neįkandamą kainą ir pan. vis labiau bliūkšta.

Šį sezoną Monier savo partneriams ir klientams pateikė daug malonių staigmenų. Tai ir naujų technologinių ypatumų dėka  pasikeitęs Zanda Protector čerpių paviršius, ir keturi (vietoj buvusių dviejų) klijų taškai, padedantys apsaugoti Zanda Lux čerpes nuo trinties transportavimo metu. Gera žinia stogdengiams - betoninės čerpės Zanda Lux jau pakuojamos po 6 vienetus.

Šiais metais Monier klientams taip pat pasiūlė stogo eksperto konsultacijas, kurios padės jums rasti idealų sprendimą kiekvienam stogui. Mūsų kolektyvą papildė du nariai - techninis konsultantas Mantas Mikulėnas, kuris gali pakonsultuoti dėl konstrukcijos tvirtumo, ir Rimvydas Gaižauskas, galintis apžiūrėti renovuojamą namą, pakonsultuoti čerpių dengimo klausimais, išmatuoti stogą. Norime pasidalinti su Jumis savo patirtimi ir žiniomis. Smagu stebėti, kad žmonės pradeda rūpintis savo sveikata ir renovacijai renkasi ilgaamžę, aukštos kokybės čerpių dangą, kuri užtikrina komfortą ir ramybę ilgiems dešimtmečiams.

Gerų Jums metų.

Eduardas Jurevičius
Pardavimų vadovas

2011 m. stogdengiai

2012 m. kovo 9 dieną Monier partnerių klubo nariai, dalyvavę metiniame susitikime, išrinko Monier 2012 Metų stogdengį. Juo didele balsų persvara tapo UAB Sedonita.
 
Konkursui buvo pristatyta septyniolika Monier čerpėmis dengų stogų: tai ir individualūs gyvenamieji namai, pirtis bei visuomeninės paskirties pastatai. Stogų ekspertai – stogdengiai, stogo dangų prekybininkai, stogu – nugalėtoju išrinko naujos statybos namo stogą, dengtą  prabangiomis Rubin 13 V čerpėmis.  Antrą vietą stogų ekspertai skyrė UAB Lakedė, o trečiąją  UAB Danstema atliktiems darbams.

DAUGIAU 
Renovuokime stogus

Lietuvoje tikriausiai nėra nė vieno namo savininko, kuris prieš pradėdamas remontuoti stogą nebūtų susirūpinęs jo konstrukcijų būkle bei keliamąja galia. Nuolat baiminamasi, kad dėl čerpių stogo sunkumo namas tiesiog subyrės, o kai kurie namų savininkai net būgštauja, kad tai pažeis pamatus. Jeigu tai būtų tiesa, žmonės nebūtų rinkęsi čerpių stogo dangos dar prieš tūkstančius metų.

Pagrindinė baiminimosi priežastis yra klaidinga nuomonė, kad stogo dangos medžiaga yra pagrindinis namui tenkančio svorio šaltinis.

Iš tiesų stogo svoris tesudaro 4 % pamatams tenkančios apkrovos, kurią išlaikyti turi būti paruoštas kiekvienas pastatas.

DAUGIAU 
Zanda Protector - tegu Jūsų namas sublizga

Viena iš šio sezono naujienų yra ta, kad Monier Estijoje pradėjo Zanda PROTECTOR čerpių gamybą.  Tai tikrai labai gera žinia namų statytojams ir renovacijos projektų koordinatoriams. Zanda PROTECTOR - čerpės, kurios išpildo paskutinius kokybės pokyčius betoninių čerpių rinkoje. Tai kokybiškas produktas už prieinamą kainą.

PROTECTOR čerpės turi keletą privalumų: Vokietijoje atliekami studijų centro bandymai įrodė, kad PROTECTOR čerpių paviršiaus estetinė išvaizda išlieka apie 30% ilgiau nei tradicinių čerpių, kadangi užtikrinamas atsparumas UV spinduliams; specialaus blizgaus apsauginio sluoksnio dėka, čerpės ne taip greitai samanos, apsineš dulkėmis.
 
Šios čerpės pagerins ne tik namo išvaizdą, jos pakels ir namo vertę, nes betoninių čerpių stogas yra ilgaamžis, kvėpuojantis ir žinoma tylus bei jaukus, lyginant su kitomis stogo dangomis.

DAUGIAU 

Part of BMI Group

Jeigu nenorite gauti laiškų su naujienomis, spauskite čia atsisakyti prenumeratos

Jeigu neperskaitote šio laiško su naujienomis, spauskite čia.