STOGAS NR. 1 - 2013
Naujienlaiškis architektams
Sveiki

Norime paprašyti 4-5 min. Jūsų brangaus laiko, kad galėtume Jums kaip specialistams prisistatyti kaip šlaitinių stogo dangų gamintojai, pristatyti Jums savo teikiamas paslaugas, naujienas.

Daugelis iš Jūsų susiduria su gyvenamųjų namų projektavimu ir statyba, parenkate objektams techninius sprendimus. Paskutiniais metais stiprėja tendencija naujos statybos namams čerpes svarstyti kaip galimą stogo dangą, kas yra geras pasirinkimas, nes:

  • tai yra geras kainos/kokybės/ilgaamžiškumo santykis;
  • ši danga pakelia namo vertę.

Monier turi virš 130 gamyklų visame pasaulyje, Lietuvoje savo asortimente turime plačią keraminių ir betoninių čerpių paletę, kuriai suteikiama 30 metų garantija, ir kokybiškų stogo komplekto priedų asortimentą, visą asortimentą rasite www.monier.lt

Šiais metais norime pristatyti naujos kartos betoninę čerpę POLAR. Įmonės atlikto tyrimo Šiaurės ir Skandinavijos šalyse rezultatai rodo, kad net 96 procentams namų savininkų, planuojančių keisti savo stogo dangą, svarbu dangos ilgaamžiškumas, 89 – išvengti problemų dėl drėgmės, 86 – energijos vartojimo efektyvumas ir net 79 procentams - estetika.

Stiprėja dizaino tendencijos rinktis gamtos įkvėptas medžiagas ir spalvas, pastebima, kad tiek fasadams, tiek stogams vis dažniau renkamasi natūralių, matinių spalvų produktus. Spalvos ir raštai, tokie kaip samanų ir dirvožemio, pasiskolinti iš gamtos, taip pat yra vertinami architektų. Naujos POLAR čerpės su natūralių spalvų palete ir matiniu paviršiumi, kuris padėtų suderinti skirtingų medžiagų ir spalvų fasadus, pvz. tinku, plytomis ar medžiu, yra natūralumo tendencijos dalis. Šių čerpių padengimui naudojami naujos kartos matiniai dažai, kurie 30 procentų ilgiau išlaiko spalvą nei kitos betoninės čerpės įprastu du kartus dažytu paviršiumi. Į šių čerpių masę maišomi specialūs priedai, kurių dėka čerpė mažiau įgeria infraraudonųjų spindulių, mažiau įkaista ir taip sukuria komfortą vasaros metu palėpėje.

Monier, architektams pageidaujant, suteiks visą reikalingą pagalbą ir medžiagą – konsultacijas ar dalyvavimą projektuojant ir ieškant sprendimų sudėtingiems stogo mazgams, produktų katalogus, nemokamus sąmatų skaičiavimus, montavimo instrukcijas, AutoCad brėžinius. Tai pat esame paruošę ir netrukus kartu su Lietuvos statybininkų asociacija pristatysime naują šlaitinių stogų dengimo čerpėmis technologijos aprašymą.

Mielai kviečiame bendradarbiauti ir lauksime žinių apie Jūsų poreikius adresu stogas@monier.com

Pardavimų vadovas Eduardas Jurevičius

Stogas turi turėti savo spalvą

Pirmieji ryškūs saulės spinduliai primena, kad naujas sezonas ne už kalnų.
Naujam sezonui pristatome naujos kartos betonines čerpes - POLAR –  tai produktas matiniu paviršiumi su natūralių patvaresnių spalvų palete, kurios spalvos asocijuojasi su gamta ir yra šiek tiek šiltesnės ir minkštesnės. "Namo fasadą lengva perdažyti, stogo spalva liks tokia pat daugelį dešimtmečių"- paletę padėję sukurti spalvų ekspertai Ake Svedmyr ir Lena Anderson (Color & Facade AB) pataria, ką apgalvoti renkantis stogo čerpių spalvą.

Matinės ir švelnios POLAR spalvos dera su dauguma fasadų spalvų ir medžiagų, ir puikiai tinka senų pastatų renovacijai.

Norėdami sužinoti daugiau apie Zanda Polar, spustelėkite raudoną rodyklę žemiau.

DAUGIAU 

Part of BMI Group

Jeigu nenorite gauti laiškų su naujienomis, spauskite čia atsisakyti prenumeratos

Jeigu neperskaitote šio laiško su naujienomis, spauskite čia.