STOGAS NR. 1
2009

SVEIKI!

Nauja vasara, nauja diena ir naujas naujienlaiškis. Su malonumu pranešu, jog Monier šiais metais pristatys daug naujovių. Atsiranda naujų gaminių, organizuojami nauji konkursai, kuriuos laimi nauji nugalėtojai, kuriami nauji projektai. Dienos šviesą išvysta ir naujas naujienlaiškis.

Nenoriu aptarinėti ištikusios krizės, todėl kalbėsiu apie gerus dalykus. Pastebėjau, jog į Baltijos šalių rinkas pavasaris kartu įnešė ir šiokio tokio pagyvėjimo. Skatinu jus tapti drąsesniais vartotojais. Tikiuosi, jog ilgus metus trukęs darbas su Partnerių klubu dabar pradės nešti vaisius. Tai pats tinkamiausias laikas rinkti šiuos vaisius ir dalytis jais su kitais. Bendradarbiaudami kartu mes tapsime stipresni nei veikdami kiekvienas atskirai.

Tikiuosi, jog mūsų naujienlaiškis taps įkvėpimo šaltiniu ir ateityje, bus įdomus ir suteiks daugiau drąsos. Malonaus skaitymo!

Richard Dobrus,
Suomijos ir Baltijos šalių pardavimo skyriaus vadovas

Ypatingas sprendimas

Danijos kaime Volerupe yra Šiaurės kraštams būdingas šiuolaikiškas gyvenamųjų namų kvartalas. Tai – žavus įvairiaspalvių medinių ir mūrinių namų derinys, kuriame kiekvienas namas vienaip ar kitaip išsiskiria iš kitų. Apytiksliai iš 50-ties namų, du iš jų iškart atkreipia dėmesį dėl savo ypatingos ovalo formos.  Šiuolaikiškas bendrovės „A-hus“ pastatyto namo stogas ir fasadas sudaro bendrą visumą.

DAUGIAU 
Stogams dengti – Turmalin čerpė

Pristatome naują, kokybišką, iš molio pagamintą Turmalin čerpę stogams dengti. Dėl ypatingos šios čerpės formos ir matmenų atsiveria begalė įdomių sprendimų namų statytojams. Su šia čerpe galima sukurti daug įvairių dalykų!

DAUGIAU 
2009 m. stogų dengėjas

2009 m. konkurso „Geriausias Baltijos ir Skandinavijos šalių stogų dengėjas“ (North Europian Roofer Of The Year) laimėtojas jau išrinktas. Šis konkursas buvo tarsi tikras mūšis, kuriame kovėsi tikri vyrai. Finale savo jėgas bandė Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos bei Danijos vyrai. Reikia pripažinti, jog Baltijos šalyse vyrai tikrai moka dengti stogus. Išsamiau apie tai skaitykite čia.

DAUGIAU 

Part of BMI Group

Jeigu nenorite gauti laiškų su naujienomis, spauskite čia atsisakyti prenumeratos

Jeigu neperskaitote šio laiško su naujienomis, spauskite čia.