STOGAS NR. 2 - 2010
Sveiki!

Pagaliau atėjęs pavasaris įnešė į mūsų gyvenimą daugiau saulės, naujos energijos ir naujų iššūkių. Dauguma jau pradėjo tvarkyti sodus ir renovuoti namus, kiti dar tik planuoja tai pradėti. Po ilgos žiemos, man atrodo, tai bus geras pavasaris daugeliui mūsų.

Gyvenimo įvykiai jau veja vienas kitą ir pas Monier. Kovo mėnesį ir balandį pasiūlėme pirkėjams labai geras Zanda Elegant ir Zanda Lux čerpių kainas ir pristatėme kelis naujus produktus. Naudojome daug reklamos per radiją, kad apie mūsų pasiūlymus sužinotų kuo daugiau klientų. Organizavome daug seminarų, ypatingai sėkmingai dalyvavome parodose Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje. Visi renginiai buvo sėkmingi ir sulaukė didelio dėmesio.

Gegužės mėnesį klientus maloniai nustebinsime pratęsdami geriausią Zanda Lux pasiūlymą. Klientai turės galimybę skaityti apie stogų renovaciją čerpėmis daugumoje Lietuvos laikraščių. Mes esame tikri, kad gegužė bus stogų mėnuo ir kartu pasieksime puikių rezultatų!

Linkiu Jums gražaus ir šilto pavasario!

Eduardas Jurevičius
Pardavimų vadovas

Baltijos šalių stogdengiai abstulbino komisiją

2010 m. konkurse „Geriausias Šiaurės Europos stogdengys“ ir šį kartą geriausiai pasirodė Baltijos šalys. Trejus metus iš eilės vykstantį konkursą jau yra nugalėjusios Latvijos, Danijos ir Estijos statybos įmonės. Baltijos šalių darbai visuomet susilaukia puikių įvertinimų ir pagyrų.

„Mano nuomone, šiais metais nuožmiausia konkurencija virė tarp Baltijos šalių stogdengių. Nuostabių darbo rezultatų pasiekė tiek Lietuva, tiek Latvija ir Estija. Dailūs stogai ir pažangūs sprendimai yra baltų privalumas“, – teigė komisijos pirmininkas Hakan Wanselius (Švedija).

Geriausių konkurso darbų nuotraukas žiūrėkite čia:

DAUGIAU 
Atsako specialistas

KODĖL STOGUI DENGTI REIKĖTŲ RINKTIS ČERPES?

Sakoma, jog statyti namą reikia pradėti nuo tvirto pamato. Tačiau nereikia pamiršti pasirūpinti ir patikima namo stogo danga. Šiuo metu siūlomas platus stogo medžiagų asortimentas. Tai didelis privalumas: juo didesnė konkurencija rinkoje, juo geresnė kokybė. Prieš dengiant stogą, pirmiausia rekomenduoju apsvarstyti visą sprendimą. Taigi, jei norite renovuoti arba dengti naują namo stogą, viską reikėtų pirkti iš vieno šaltinio. Trumpai tariant, visos medžiagos ir darbui būtini reikmenys turėtų būti įsigyti iš vienos vietos.

DAUGIAU 
Geras patarimas

ŽVILGSNIS Į PRAEITĮ IR PATARIMAI DABARTINIAMS STATYBININKAMS

Po nepaprastai snieguotos praėjusios žiemos užfiksuoti nauji sniego rekordai. Tačiau toks oras kartu buvo puiki proga išbandyti namų apšiltinimą, stogų konstrukcijas bei stogų medžiagas. Toliau pateiksime kelis naudingus patarimus, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį renovuojant stogą. Patarimai pateikti remiantis šios žiemos patirtimi.

DAUGIAU 
Nerealus pasiūlymas

Gegužė yra Monier stogų mėnuo. Norėdami perskaityti daugiau apie akciją, spaskite paveikslėlį žemiau.

DAUGIAU 

Part of BMI Group

Jeigu nenorite gauti laiškų su naujienomis, spauskite čia atsisakyti prenumeratos

Jeigu neperskaitote šio laiško su naujienomis, spauskite čia.