STOGAS NR. 2
2009
SVEIKI!

Mūsų partneriams skirtas antrasis naujienlaiškis pasirodo nauju Monier laikotarpiu. Šiuo metu Lietuvos statybų įmonės turi įrodyti sau, kolegoms ir konkurentams, kad jos yra pasirengusios dirbti sudėtingomis sąlygomis ir gali atremti įvairius iššūkius. Ateityje mūsų neišvengiamai laukia rimti išbandymai visose gyvenimo srityse – turėsime pasitelkti visus savo įgūdžius ir motyvaciją.

Tačiau mes esame puiki komanda ir laikomės požiūrio, kad „negalime krizės paleisti vėjais“. Mūsų nuolatinė savianalizė, tobulėjimas, naujų galimybių paieškos ir optimizmas suteikia daugiau stiprybės nei anksčiau. Komandos vienybė ir nuostabūs partneriai padėjo mums dar sėkmingiau įsitvirtinti Lietuvo renovacijos rinkoje. Dabartinėmis aplinkybėmis tai iš tiesų svarbiausia mūsų veiklos kryptis. Be to, veikdami kartu mes atlaikėme daug sunkumų, tarp jų ir patikimų kolegų pasitraukimą iš įmonės.

Jau išmokome spręsti vasarą mūsų įmonę kamavusias problemas: ir prekių asortimentas, ir stogo dangų verslas vėl pasiekė puikų ankstesnį lygį. Mes galime pasiūlyti profesionalią pagalbą techniniais ir su pardavimu susijusiais klausimais parduotuvėse ir statybų aikštelėje!

Jau kuriame kitų metų planus, nors dar tik spalis. Tačiau apie juos papasakosime kitą kartą.

Iki malonių susitikimų!

Eduardas Jurevičius
Prekybos skyriaus vadovas

RICHARD DOBRUS: "MAN REIKIA NAUJŲ IŠŠŪKIŲ!"

Šešerius metus sėkmingai Monier pardavimų direktoriumi Baltijos šalyse, o vėliau ir Suomijoje dirbęs Richard Dobrus nusprendė, jog laikas suteikti progą naujiems veikliems žmonėms. Taip, tai tiesa – Richard palieka Monier. Toliau skaitykite interviu su Richard apie jo sėkmingą veiklą čerpių pramonėje.

DAUGIAU 
KARALIŠKASIS RENOVACIJOS PROJEKTAS

Kopenhagos Amalienborgo karališkosios šeimos pilyje (Danija) vyksta kapitalinis remontas. Čia atliekami įvairūs vidaus ir išorės darbai. Remontas apima ir Frederiko VIII rūmus. Pastatų stogas sudaro dalį renovacijos darbų. Kruopščiai atrenkamos rankų darbo čerpės gaminamos Monier fabrike Volstrupe (Danija).

DAUGIAU 
SUTAUPYKITE 15 VALANDŲ DARBO!

Geriau du 16 kg svorio Divoroll ritiniai nei 150 kg "ruberoido" ant stogo. Tai ergonomiškas, ekonomiškas ir praktiškas sprendimas! Divoroll turi visas geriausias stogo dangos pagrindo savybes, o stogdengiai sutaupo mažiausiai 15 valandų darbo laiko!

DAUGIAU 

Part of BMI Group

Jeigu nenorite gauti laiškų su naujienomis, spauskite čia atsisakyti prenumeratos

Jeigu neperskaitote šio laiško su naujienomis, spauskite čia.