STOGAS NR. 3 - 2010
Monier naujienos
SVEIKI!

Baigiantis vasarai ir širdį džiuginant puikiems orams, atslūgus karščiams, ne vienas prisimena atostogas smėlėtame paplūdimyje. Tačiau daugelį aplanko neramios mintys, kaip iki žiemos atnaujinti savo namo stogą – rasti jam tinkamą dangą, kuri būtų gana lengva ir neslėgtų sienų.

Šiame mūsų naujienlaiškio numeryje aptarsime lengvos stogo dangos problemas ir klausimus, su kuriais dažniausiai susiduria mūsų klientai, taip pat pristatysime savo artimiausius planus. Be to, skaitydami šį naujienlaiškį, sužinosite, kas vasarą laimėjo naują stogo dangą savo namui...

Smagios ir saulėtos vasaros pabaigos!

Eduardas Jurevičius
Pardavimų vadovas

Paaiškėjo stogo dangos laimėtojas!

Pirmojoje 2010 m. pusėje vyko registracija į Monier konkursą „Laimėk nemokamą stogo dangą!“. Su džiaugsmu pranešame, jog dalyvių buvo tikrai daug.

Šiais metais sėkmė nusišypsojo Kupiškio gyventojai p. Renatai, gyvenančiai Kapų gatvėje. Tačiau, kadangi p. Renata neatsiėmė laimėto prizo, Monier komisija nusprendė naują stogą padovanoti daugiavaikei Jono Branicko šeimai iš Eigirdonių kaimo, Alytaus rajone, kurių namą visiškai sugriovė 2010.08.07 praūžusi audra.

DAUGIAU 
Populiariausi mitai apie čerpių stogus.

Apie čerpių stogus Lietuvoje sklando daug mitų. Reikia pastebėti, jog žmonės gerokai daugiau žino apie stogų dangą nei anksčiau, tačiau senas požiūris taip pat sunkiai traukiasi. Paplitę gana daug įvairių gandų. Taigi stengsimės paaiškinti mitų esmę ir juos paneigti arba patvirtinti.

DAUGIAU 
Kaip pasirinkti statybininką?

ATSAKO SPECIALISTAS: KAIP PASIRINKTI TINKAMĄ STATYBININKĄ STOGUI DENGTI?

Renars Vucans
Monier SIA

Pardavimo skyriaus vadovas
Siekiant, kad statybos darbai netaptų košmarišku sapnu, renkantis statybininką svarbu atlikti parengiamąjį darbą. Dažnai iš pradžių atrodantis paprasčiausias ir pigiausias variantas iš tiesų gali tapti brangiausiu sprendimu. Toliau aprašyti įvairūs darbų etapai ir pateikti patarimai, kaip, ko ir kieno klausti bei ko tikėtis.

DAUGIAU 

Part of BMI Group

Jeigu nenorite gauti laiškų su naujienomis, spauskite čia atsisakyti prenumeratos

Jeigu neperskaitote šio laiško su naujienomis, spauskite čia.