STOGAS NR. 3 - 2011
Ruduo
Sveiki sugrįžę!

Nurimus krepšinio aistroms visi vėl gali susikaupti darbams. Juk šiuo metu pats statybų, o ypač stogų dengimo įkarštis. Stogdengiai dabar džiaugiasi turėdami darbo, stogo dangų pardavėjai skuba pateikti pasiūlymus savo pirkėjams.

Šį rudenį Monier pristato keletą labai svarbių naujienų, kurios bus idomios tiek naujų, tiek renovuojamų stogų savininkams: tai ir nauja čerpė Nova, kuri, tikimės, bus puikiai sutikta Lietuvoje, ir nauja difuzinė plėvelė Divoroll Pro+.

Kviečiame plačiau susipažinti su naujienomis ir linkime visiems gerų darbų!

Eduardas Jurevičius
Pardavimų vadovas

Zanda Lux čerpės stogų renovacijai.

Šį mėnesį, siūlome vieną iš geriausių galimybių pakeisti seną asbesto arba metalo stogo dangą nauja tikrų čerpių stogo danga!

Monier siūlo jums ypatingai gerą čerpių kainą, o mūsų Partnerių Klubo profesionalūs stogdengiai čerpes dengia už labai palankią kainą. Ar tikrai čerpės nėra brangios ir kiek kainuos viso stogo įrengimas?

Zanda Lux visų spalvų betoninių čerpių kaina prasideda nuo 22,10 Lt/m2 su PVM, kai čerpių sąnauda 8,9 - 10,4 vnt/m2.
Monier produktams suteikiama 30 metų garantija.

DAUGIAU 
Naujovė Lietuvos stogams - Nova!

Čerpės „Nova“ papildo mūsų asortimentą savo forma ir funkcijomis. Tai vienos bangos užkaitinės čerpės, sukurtos pagal paskutines inovacijas. Rezultatas – techniniu požiūriu ypač modernios stogo čerpės, kurias paprasta kloti. Jos atsparios Baltijos regiono klimatui ir ilgainiui tik gražėja. Be to, patraukli ir jų kaina.

Daug mūsų klientų yra profesionalūs stogdengiai, todėl čerpės „Nova“ sukurtos taip, kad atitiktų aukštus jų reikalavimus. Tačiau net jei nesate profesionalas, tikrai dėl to nebus sudėtingiau su jomis dirbti. Atvirkščiai! Su „Nova“ dirbti paprasčiau, sparčiau ir taupiau tiek profesionalams, vykdantiems didelius projektus, tiek ne specialistui, perdengiančiam savo stogą.

DAUGIAU 
Puiki plėvelė visų tipų stogams.

Rudenį Monier klientams pasiūlėme naują difuzinę plėvelę Divoroll Pro+.

Ši plėvelė gamina gamykloje Vokietijoje pagal moderniausią technologiją, kai plėvelės sluoksniai tarpusavyje suklijuojami specialiais klijais, kurie suteikia plėvelei gerą tamprumą ir atsparumą plėšimui.

Dabar pirkėjai gali įsigyti puikią trisluoksnę plėvelę už puikią kainą!

Ji puikiai tiks ir naujiems, ir renovojamiems stogams, visų tipų stogo dangoms (čerpėms, beasbestiniam šiferiui, skardai).

DAUGIAU 

Part of BMI Group

Jeigu nenorite gauti laiškų su naujienomis, spauskite čia atsisakyti prenumeratos

Jeigu neperskaitote šio laiško su naujienomis, spauskite čia.