Stogų karalius

2012 m. kovo 9 dieną Monier partnerių klubo nariai, dalyvavę metiniame susitikime, išrinko Monier 2012 Metų stogdengį. Juo didele balsų persvara tapo UAB Sedonita.

Konkursui buvo pristatyta septyniolika Monier čerpėmis dengų stogų: tai ir individualūs gyvenamieji namai, pirtis bei visuomeninės paskirties pastatai. Stogų ekspertai – stogdengiai, stogo dangų prekybininkai, stogu – nugalėtoju išrinko naujos statybos namo stogą, dengtą  prabangiomis Rubin 13 V čerpėmis. 

Antrą vietą stogų ekspertai skyrė UAB Lakedė, o trečiąją  UAB Danstema atliktiems darbams.

Jau išrinktas 2010 metų stogdengys – UAB Danstemos statyba! Rinkimai šiemet buvo ypatingai įdomūs, todėl manome, kad šis konkursas yra vertingas tiek stogdengiams, tiek ir stogų savininkams. Didžiuojamės, kad mūsų konkurse šiemet sudalyvavo dauguma partnerių klubo narių.

Dar kartą sveikiname visus dalyvius ir nugalėtojus, bei linkime sėkmės darbuose!

Po

Po
Po
Po

Prieš

PRIEŠ
PRIEŠ
PRIEŠ

2009 m. vyko jau tradicija tapę Partnerių klubo geriausio stogdengio rinkimai. Atliktų darbų skaičius nebuvo svarbus. Iš šešių narių sudaryta komisija išrinko penkis geriausius objektus, kurie buvo vertinami pagal sudėtingumą, naudotas medžiagas, tvarkingumą bei kokybę. Komisijos pirmininko Avo Nurmingo teigimu, šiais metais sprendimą priimti buvo ypač sunku. „Pernai konkurse dalyvavo tik 2-3 tikri perlai, o šiais metais buvo daug dėmesio vertų objektų, pradedant Vilniaus senamiesčio namų ir baigiant privačių namų renovavimo projektais“, – pasakojo Nurmingas.

Geriausių 2009 metų stogdengių trejetukas:

1. UAB „Stogdengiai“
2. UAB „Lakedė“
3. UAB „Baubilas“

Konkurso nugalėtojas pavasarį vyks į Daniją, kur atstovaus Lietuvai ir išbandys savo jėgas su geriausiais Šiaurės Europos ir Baltijos šalių stogdengiais. Sveikiname geriausius stogdengius ir laikome už juos kumščius!

Pirma vieta

Antra ir trečia vieta

2009 m. konkurso „Geriausias Baltijos ir Skandinavijos šalių stogų dengėjas “ (North Europian Roofer Of The Year) laimėtojas jau išrinktas. Šį įtemptą konkursą laimėjo Danijos įmonė Sydjysk Total Tag Aps.

Į Lietuvos finalą buvo atrinkti trys lygūs konkurentai. Iš profesionalų sudaryta vertinimo komisija, kurioje dalyvavo ir Monier atstovai bei architektai, pripažino, jog geriausiai Lietuvoje stogus dengia UAB Lakedė. Vertinant buvo atsižvelgta į Monier medžiagų naudojimą, darbo kokybę, estetinę bei praktinę vertę.

Laimėtojas buvo išsiųstas į Glazgo miestą, kur toliau kovėsi su kitais geriausiais Šiaurės ir Baltijos šalių dalyviais dėl geriausio stogo dengėjo titulo. Konkurso dalyvių buvo ypač daug, todėl ir konkurencija buvo labai didelė. Dėmesys buvo kreipiamas ne tik į stogų dengimą, bet ir į padarytas darbų nuotraukas – vieni dalyviai buvo užsisakę keliamąjį kraną, kad galėtų nufotografuoti stogą iš viršaus, kiti darė panoramines nuotraukas. Geriausia šių metų bendrove pripažinta Danijos statybos įmonė Sydjysk Total Tag Aps. Lietuviai pasirodė gana neblogai – jie užkariavo konkurentų ir gyventojų širdis!