Apie Monier

MONIER turi tinkamas čerpes jūsų stogui. Mes gaminame išskirtines čerpes klasikinei architektūrai ir nebrangias čerpes šiuolaikiniams namams. Zanda, Dantegl ar Minster čerpės yra puikūs pavyzdžiai. Mes siūlome tiek tradicinius, tiek pažangius produktus su vienu prekės ženklu – MONIER.

Apie Monier

Stogas - namo apsauga nuo lietaus ir vėjo. Todėl mes nuolat tobuliname savo produktus bei darbo metodus. Mūsų difuzinės plėvelės, specialios čerpės ir priedai yra kruopščiai tikrinami. Galutinis rezultatas – patvarus stogas be jokių trūkumų, pagerinantis namo funkcionalumą ir suteikiantis papildomą vertę. Viskas sudedama į apgalvotą ir patikrintą stogo komplektą su MONIER originaliomis dalimis.

Mes norime, kad mūsų klientai pirmiausia prisimintų mus kaip kokybiško stogo gamintojus. Todėl kiek įmanydami stengiamės, kad logistika, sauga ir pagalba renkantis stogą sudarytų svarbią mūsų pasiūlymo dalį. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su savo prekybos atstovais, pavyzdžiui, apskaičiuojant, kiek ir kokių detalių reikia išbaigtam stogui. 

Iš mūsų gausite daugiau negu stogą – jūs gausite ir mūsų žinias. BRAAS MONIER BUILDING GROUP – pasaulyje didžiausias stogų tiekėjas. Mūsų įmonėse dirba apie 7 300 darbuotojų, mes turime daugiau kaip 100 gamyklų 35 šalyse keturiuose žemynuose. 2014 m. visa įmonių grupė pasiekė 1,211 mlrd. eurų apyvartą.

Mes veikiame Švedijoje, Danijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Šiose šalyse dirba apie 300 mūsų darbuotojų. Mes turime dvi keramikos perdirbimo įmones, penkias betono gamyklas ir du priedų fabrikus. 

Mes didžiuojamės savo užimama lyderės pozicija tarp stogo dangas gaminančių įmonių Šiaurės ir Baltijos šalyse.

Read more about the Braas Monier Building Group