Sveika investicija

Monier kuria ir siūlo stogų produktus, kurie padeda vartotojui sukurti geresnius sprendimus aplinkos apsaugos ir energetinių resursų naudojimo atžvilgiu. Kartu mes nuolat siekiame sumažinti savo poveikį aplinkai – visuose procesuose nuo žaliavų pasirinkimo iki gamybos ir transporto.

Gamtai artimos stogo čerpės

Mūsų molinės čerpės pagamintos vien tik iš molio, esančio dirvose netoli gamyklos. Betoninės čerpės pagamintos tik iš cemento, smėlio, vandens ir kalkių. Stogo čerpių tarnavimo laikas labai ilgas. Tai sveika investicija aplinkosauginiu ir ekonominiu požiūriu.

Sveika investicija

Energija – verta pamąstyti

Mūsų fabrike Jonokeryje skystą kurą šildymui pakeitė granulės, geresnė aplinkos požiūriu kuro alternatyva. Vitingėje šiuo metu naudojamos suskystintos dujos vietoje skysto kuro, dar kartą panaudojama šiluma gamyboje. Visuose procesuose siekiame sunaudoti kuo mažiau energijos ir turėti kuo mažiau atliekų. Be to, stengiamės kiek įmanoma pakartotinai panaudoti energiją, pavyzdžiui panaudotą šilumą, kuri šildo gamyklas, ir panaudotą vandenį, kuris vėl tiekiamas į gamybos procesą.

Patikrinimas ir sertifikavimas

Konsultacinė įmonė ÅF 2010 m. išsamiai patikrino visas mūsų gamyklas, kad užsitikrintume, jog jokiais būdais neprasilenkiame su įstatymais, taisyklėmis ar gairėmis, į kurias mes turime atsižvelgti.

Ateities stogas

Kurti modernius produktus, kurie prisidėtų prie tvaraus ir energetiškai efektyvaus stogo, yra mūsų uždavinys. Vienas produktas, kurį džiaugiamės galėdami pristatyti 2011 m. yra izoliacinė medžiaga bakelito pagrindu, efektyvus būdas sumažinti pastato energijos sąnaudas. Kitas labai įdomus pristatymas rinkai 2011 m. yra mūsų saulės baterijų produktai kaip priedas prie įprastų čerpių. Alternatyva, kuri dar vienu žingsniu priartina saulės baterijų energiją prie įprastinių stogo sudedamųjų dalių.