Karjera/ Darbas Monier

MONIER Šiaurės Europos valstybėse ir Baltijos regione turi 300 darbuotojų 7 valstybėse. Nepaisant įvairių kultūrų konteksto ir kalbų, visų mūsų vertybės ir tikslai yra bendri.

MONIER yra prekybos lyderis ne tiktai turint omenyje aprūpinimą stogų dangų medžiagomis. Pageidaujame akcentuoti, kad esame ir pirmaujantys šios srities darbdaviai.

Didelį dėmesį skiriame savo darbuotojų sveikatai ir saugumui, nes manome, kad žmonės, kurie jaučiasi saugūs ir patenkinti savo darbovietėje, gerai dirba ir pageidauja dar ilgai darbuotis šioje kompanijoje. Tai patvirtina ir mūsų naujausios darbuotojų apklausos duomenys, kur 80 % apklaustųjų teigia, kad didžiuojasi tuo, jog dirba MONIER, o 75 % pataria ir kitiems dirbti čia.

Karjera/ Darbas Monier

Mūsų klasikiniai produktai nuolat gerinami kokybės požiūriu, laikomasi statybos normatyvų ir naujausių tendencijų. Klientų interesai yra mūsų darbo tikslas– nuolat kintančioje statybos pramonėje reikalingi lankstūs ir naujų idėjų turintys darbuotojai. Savo darbuotojams siūlome mokymus, geras darbo sąlygas, vieningą kolektyvą ir karjerą tarptautinėje įmonėje.

Visiems mūsų darbuotojams suteiktos sąlygos kurti karjerą tiek Lietuvoje, tiek ir kitose šalyse.