Čerpių stogas nebrangiai!

Šį mėnesį, siūlome vieną iš geriausių galimybių pakeisti seną asbesto arba metalo stogo dangą nauja tikrų čerpių stogo danga!

Monier siūlo jums ypatingai gerą čerpių kainą, o mūsų Partnerių Klubo profesionalūs stogdengiai čerpes dengia už labai palankią kainą. Ar tikrai čerpės nėra brangios ir kiek kainuos viso stogo įrengimas? Patikrinkite jau dabar!

Siūlomos kainos.

  • Zanda Lux visų spalvų betoninių čerpių kaina prasideda nuo 22,10 Lt/m2 su PVM, kai čerpių sąnauda 8,9 - 10,4 vnt/m2.
  • Rubin 13V natūralaus molio keraminių čerpių kaina prasideda nuo 39,37 Lt/m2 su PVM, kai čerpių sąnauda 12,4 - 13,5vnt/m2,
  • Monier produktams suteikiama 30 metų garantija.

Pasirinkite geriausią Jūsų namo stogui!

Šiuo metu vyksta akcija betoninėms Zanda Lux čerpėms idealiai tinkančioms stogų renovacijai  .

Betoninė čerpėsKaina m2 su PVMAkcija galioja
Zanda Lux visų spalvų čerpėsnuo 22,10.-2011.10.01-10.31

Svoris - tai ne problema

Daugumos namų, kurie buvo pastatyti tarp 40-ųjų ir 80-ųjų metų, stogai turi seną asbestinio šiferio arba senos skardos dangą. Kažkada šios medžiagos buvo laikomos amžinomis. Bet šiandien mes žinome, kad taip nėra, o asbestas yra netgi labai pavojingas sveikatai. Prasidėjęs stogo dangos irimo procesas vyksta labai sparčiai.

Čerpių stogas nebrangiai

Jūs galite pakeisti seną asbestinio šiferio arba skardos stogą

Daugumos namų stogo konstrukcijos gali be problemų išlaikyti čerpių dangos svorį. Skaičiuojant apkrovas, kurios veikia stogą, skaičiuojamos daug didesnės apkrovos, pavyzdžiui sniego svoris (nuo 160kg/m2), vėjo apkrova, pačios konstrukcijos svoris. Konstrukcija turi atlaikyti ir dirbančius ant stogo stogdengius. Ir visos šios jėgos yra daug didesnės nei čerpių dangos svoris.

Statant naują namą dažniausiai naudojamos 5x20cm  gegnės.  Gegnės aukštis parenkamas pagal stogo šilumos izoliacinės medžiagos minimalų storį. Atstumas tarp gegnių dažniausiai parenkamas 60 cm, vėlgi dėl izoliacinės medžiagos pločio, kad jos nereiktų pjaustyti, taip išvengiant atliekų. Tokia stogo konstrukcija tikrai atlaikys sniego, čerpių ir stogdengių svorį.

Renovuojant namo stogą dažnai pasitaiko 5x15cm gegnės, įvertinus atstumą tarp gegnių, gegnės tarpatramį, galima lengvai rasti sprendimą, kaip renovuoti stogą čerpėmis. Pavyzdžiui, jei atstumas tarp gegnių didelis - 120 cm, tai galima įdėti papildomą gegnę. Kiekvienu atveju Monier konsultuoja, kaip renovuoti stogą.

Norėdami gauti daugiau informacijos kreipkitės pas MONIER prekybos atstovus.

Pakeiskite seną dangą tikromis čerpėmis

  • Dažniausia pakeisti dangą tikromis čerpėmis yra labai lengva. Kad būtumėte tikri, Jūs galite pasitarti su Jūsų stogdengiais.
  • MONIER siūlo platų asortimentą visų reikalingų produktų, nuo specialių čerpių iki sandarinimo, tvirtinimo ar saugumo priemonių.
  • Naują stogo dangą galite išsirinkti  čia.