DUK

KUO BETONINĖS ČERPĖS PRANAŠESNĖS UŽ KERAMINES ČERPES?

Pirmiausia kaina. Betoninės čerpės yra pigesnės. Keraminės čerpės yra natūralios, jos, laikui bėgant, darosi tik patrauklesnės. Betoninės čerpės sensta kitaip. Dažnai tvirtinama, kad betonines čerpes lengviau kloti, tačiau tiesa yra ta, kad keraminės užkaitinės čerpės taip pat lengvai klojamos kaip ir betoninės. Galbūt lengviautik todėl, kad jos sveria truputį mažiau negu betoninės čerpės. Daugiau apie čerpes sužinosite čia.

KAS YRA ĮTRAUKTA Į JŪSŲ STOGO SĄMATĄ?

Atsakymas trumpas: tai, ko reikia. Kiekviena stogo sąmata pagal užsakymą sudaroma konkrečiam stogui. Stogo komplektą sudaro: čerpės, specialiosios čerpės, ventiliacinės čerpės, montavimo ir saugumo įrenginiai – visa, ko jums reikia. Jeigu pasirinksite pilną stogo komplektą, gausite naudojimo garantiją.

KOKS KERAMINIŲ IR BETONINIŲ ČERPIŲ KAINŲ SKIRTUMAS?

Keraminės čerpės brangesnės. Kainų pavyzdžius palyginkite čia arba mūsų prekybininko paprašykite kainų pasiūlymo. Stogo dengimo čerpėmis įvairiais būdais išlaidos bus skirtingos. Viena su kita sujungiamomis čerpėmis stogas uždengiamas greičiau negu klasikinėmis čerpėmis, pvz., Vittinge arba Dantegl.

KUR GALĖČIAU SUSIRASTI SAUGUMO ĮRANGOS MONTAVIMO INSTRUKCIJŲ?

Išsamių montavimo instrukcijų galite atsisiųsti iš čia.

MANO NAUJOSIOS ČERPĖS BE PAVIRŠIAUS DANGOS YRA ŠVIESESNĖS NEGU TOS, KURIAS GALIMA APŽIŪRĖTI PARDUOTUVĖJE. KODĖL?

Plonas kreidos sluoksnis nusėdo ant čerpių paviršiaus, kai jos buvo išdegamos. Tai būdinga visoms betoninėms čerpėms. Maždaug per metus lietui lyjant kreidos sluoksnis nusiplaus ir čerpės įgis savo tikrą – truputį tamsesnį – atspalvį

AR AŠ SAVO SKARDINĮ AR ŠIFERINĮ STOGĄ GALIU PAKEISTI KERAMINĖMIS ARBA BETONINĖMIS ČERPĖMIS?

Taip. Vis dėlto keraminis ar betoninis čerpinis stogas yra sunkesnis negu metalinis ar Eternit stogas, tačiau dauguma stogų nesunkiai gali išlaikyti papildomą krūvį. Stogas paprastai išlaiko storą sniego sluoksnį, todėl čerpių svoris yra nereikšmingas. Kad įsitikintumėte tokio stogo saugumu, iš pradžių susisiekite su mūsų stogdengiu. Jis patikrins jūsų namo stogo konstrukciją ir sudarys sąmatą.

ANT MANO SENŲJŲ ČERPIŲ APATINĖS DALIES YRA VOS ĮŽIŪRIMŲ ŽYMŲ. AR GALIU RASTI ČERPIŲ, KURIOS BŪTŲ TOKIOS PAT KAIP SENOSIOS?

Nuimkite vieną čerpę ir nuneškite ją kuriam nors mūsų stogdengiui arba prekybininkui. Pasakykite jam, kada stogas buvo dengtas, ir jis suras tokių pat čerpių. Galbūt susirasite pats – pavartykite mūsų katalogą. Tiktai prisiminkite, kad laikui bėgant čerpių pavadinimai ir gamintojai gali būti pasikeitę.

KAIP VALYTI STOGĄ?

Pagrindinis patarimas: valykite rūpestingai. Senosios sutrūkinėjusios čerpės gali sulūžti, jei jas apliesite aukšto slėgio vandens srove. Pradėdami valyti, stogą nušluokite šluota. Paskui nuplaukite paprasta sodo žarna. Jeigu stogas vis dar nešvarus, galite jį aplieti aukšto slėgio vandens srove. Galite kreiptis ir į stogdengį – jis jums padės.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Parsisiųskite informaciją čia