Gražios, patvarios ir natūralios medžiagos

Kad ir kurias čerpes – keramines ar betonines – pasirinktumėte, jos yra puiki investicija. Šios medžiagos itin patvarios ir pajėgios ištverti atšiaurų šiaurietišką klimatą. Turėdami didžiausią Europoje keraminių ir betoninių čerpių asortimentą, esame tikri, kad galime pasiūlyti čerpes bet kokiam statiniui – nuo vidury miškų stūksančios kaimo trobelės iki modernaus, architekto suprojektuoto namo. Rinkitės tai, kas geriausiai tinka Jūsų namui.

Molis

Molis – stogo čerpių gamyboje seniai naudojama medžiaga, o keraminės čerpės populiarios tiek mieste, tiek kaime. Mūsų natūralios degto molio čerpės, kitaip negu daugybė kitų medžiagų, neišbluks ir nesutrūnys. Jos patvarios ir ilgalaikės, o bėgant laikui tik gražėja.

Betonas

XX a. 1-ame dešimtmetyje betonas sukėlė statybos technologijos revoliuciją. Šiandien jis naudojamas dideles apkrovas laikančiose tiltų, sijų ir sienų konstrukcijose, taip pat kaip grindų, sienų ir lubų paviršių apdailos medžiaga. Betonas, kaip ir molis, yra natūrali medžiaga, kurią sudaro tik smėlis, vanduo, cementas, geležies oksido pigmentai ir vandeniniai dažai. Jis patvarus, tankus, atsparus blukimui ir ypač atsparus šalčiui.