Jei stogas tvarkingas tai ir namo būklė gera

Daugelis namų šeimininkų nuolatos galvoja apie namo būklę bei jo ilgaamžiškumą. Kad viskas vyktų kaip reikia, visų pirma profesionalai rekomenduoja pagalvoti apie stogą. Mes rekomenduojame pasirinkti gražias, Jūsų namui tinkamas stogo čerpes. Betoninės ir molinės čerpės ant stogo išsilaikys daugelį metų. Svarbu nepamiršti ir to, kas yra po stogo čerpėmis. Stogas yra daug daugiau nei tai, kas yra matoma plika akimi! Gera šilumos izoliacija po čerpėmis padeda tausoti energiją. Stogo renovavimo eigoje rekomenduojame nuimti seną ruberoidą, kuris dažniausiai buvo klojamas po senų namų stogais. Teisingas pasirinkimas yra difuzinė plėvelė „Divoroll Universal 2 S“ arba „Divoroll Top RU“. Prie šių plėvelių galima dėti apšiltinimo medžiagas ir taip sutaupyti vietos, lėšų ir užtikrinti geresnę namo būklę. Pagrindinis šių difuzinių plėvelių naudojimo privalumas – klijuojami kraštai, kurie leidžia įrengti ištisinį paklotą, kurio neperpučia vėjas, todėl nevėdinama šilumos izoliacija. „Monier“ stogą gausite kartu su visais reikiamais priedais, kurių dėka stogas bus saugus, atsparus ir atitiks teisės aktų keliamus reikalavimus. Jeigu patys stogo montuoti nepageidaujate, mūsų interneto svetainėje rasite visų mūsų partnerių - statybininkų kontaktus. „Monier“ - stogų renovavimo ekspertas!

Jei stogas tvarkingas tai ir namo būklė gera

Nuo ko pradėti

Paprasčiausia būtų pradėti nuo pačios smagiausios dalies: stogo čerpių pasirinkimo. Kai išsirinksite patinkančią spalvą, galėsite pradėti. Stogo renovavimas turėtų būti pradedamas iš vidaus - pagalokite apie stogo apšiltinimą, plėvelę. Pateikiame dešimt kausimų padėsiančių Jums pradėti stogo remonto darbus. 

Neradote atsakymo į savo klausimą? Norite dar ko nors paklausti? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi, mes Jums padėsime +370 5 233 32 80 stogas@monier.com