Paprasta turėti naują stogą

Uždengti naują stogą atrodo nelengva užduotis, bet tai nebūtinai turi būti sudėtinga. Padėsime rasti viską, ko Jums reikia: nuo čerpių ir stogo plėvelės iki sandarinimo ir saugos medžiagų. Be to, galite užsisakyti papildomą paslaugą - pristatymą su iškrovimu. Todėl stogo dengimo projektas taps saugesnis ir paprastesnis, o Jūs sutaupysite laiko ir pinigų!

Siūlome ne tik produktus, bet galime įkvėpti, suteikti žinių ir turime daug patyrusių stogdengių. Pastarieji, kaip ir mes, pasiryžę padėti Jums uždengti patį geriausią stogą. Jeigu norite uždengti stogą patys, tai tikrai įmanoma, nes mūsų čerpės sukurtos taip, kad su jomis būtų lengva dirbti.

Mūsų keraminės ir betoninės čerpės ne tik suteiks Jūsų namui išskirtinumo ir grožio, bet ir užtikrins stiprią bei ilgalaikę stogo dangą, kuri tarnaus ilgiau negu bet kuri kita medžiaga. Tiesą sakant, tyrimai parodė, kad palyginti su metalo lakštais, betonas, ypač keramika, tarnauja ilgiau ir yra tvirtesnė medžiaga.. Tai reiškia, kad galite atsipalaiduoti žinodami, jog jūsų Monier stogas tarnaus labai ilgai.

Skambinkite mums telefonu +370 5 233 32 80 arba apsilankykite mūsų interneto svetainėje www.monier.lt, ir mes padėsime Jums pradėti savo projektą!