Mokymai

MONIER siūlo mokymus kiekvienam dirbančiam su stogais. Ne tik parduotuvėje, bet ir statybų aikštelėje.

Mes organizuojame stogdengių mokyklą – mokymus kiekvienam, kuris dirba su stogais parduotuvėje, bendrauja su klientais ar dengia stogus. Pristatome naujus produktus. Mokymai prieinami kiekvienam dirbančiam su stogais ar stogų medžiagomis. MONIER Partnerių klube pristatome mokomuosius kursus, padedančius tapti geresniu stogdengiu, didinančius jūsų konkurencingumą.

Susisiekite su mumis, norėdami gauti išsamesnės informacijos.

Mokymai

PRAKTINIS SEMINARAS STOGDENGIAMS  ČERPIŲ STOGAI

Monier, UAB organizuoja praktinius seminarus – Stogų mokyklas, kuriuose dalyvauja prekybos partnerių atstovai, stogus dengiančių įmonių darbuotojai ir architektai. Kviečiame ir Jūsų įmonės darbuotojus dalyvauti seminare vasario, kovo, balandžio mėnesiais. Dalyvavimas seminare yra nemokamas.

Seminarų tikslas – supažindinti klausytojus su kompanija Monier ir jos gaminamais produktais, suteikti informaciją apie teisingą medžiagų panaudojimą įrengiant stogus, praktinio užsiėmimo metu – suteikti galimybę klausytojams patiems išbandyti Monier produkciją, išspręsti kylančius klausimus dėl stogo vėdinimo, stogo plėvelių paklojimo, kraigo, karnizo mazgų bei grebėstų įrengimo.

Nagrinėjamos temos: 

  • Monier produktų pristatymas
  • Keraminės, betoninės čerpės
  • Specialiosios čerpės
  • Sandarinimo medžiagos
  • Čerpių stogo konstrukciniai elementai
  • Čerpių stogo montavimas.

 

Registruotis į seminarus galite telefonu 8 5 233 32 80 arba elektroniniu paštu stogas@monier.com. MOKYMAI NEMOKAMI

 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Parsisiųskite informaciją čia