Nova

Nova – puiki naujovė stogams

Čerpės „Nova“ papildo mūsų asortimentą savo forma ir funkcijomis. Tai vienos bangos užkaitinės čerpės, sukurtos pagal paskutines inovacijas. Rezultatas – techniniu požiūriu ypač modernios stogo čerpės, kurias paprasta kloti. Jos atsparios Baltijos regiono klimatui ir ilgainiui tik gražėja. Be to, patraukli ir jų kaina.

Daug mūsų klientų yra profesionalūs stogdengiai, todėl čerpės „Nova“ sukurtos taip, kad atitiktų aukštus jų reikalavimus. Tačiau net jei nesate profesionalas, tikrai dėl to nebus sudėtingiau su jomis dirbti. Atvirkščiai! Su „Nova“ dirbti paprasčiau, sparčiau ir taupiau tiek profesionalams, vykdantiems didelius projektus, tiek ne specialistui, perdengiančiam savo stogą.

Čerpių „Nova“ paviršius yra aukščiausios kokybės, lygus ir kokybiškas, nes jos presuojamos gipso formose. Čerpės užkaitinės, todėl jas lengva kloti: galimi įvairūs grebėstavimo žingsniai. Siūlomas visas čerpėms „Nova“ skirtų priedų, tvirtinimo, ventiliacijos, sandarinimo ir stogo saugos elementų asortimentas.  

Nick Day, designer, Technical center UK

Kiekviena detalė kruopščiai apgalvota

Čerpių profilis sukurtas pagal senovines rankų darbo čerpes. Tolygiai suapvalintos bangos ir siauros briaunos suteikia stogui tradicinę išvaizdą.

Nova

Atsisiųskite techninę charakteristiką